کیمیا گستر تنها

اهداف و چشم انداز

تمرکز بر روی زنجیره ارزش در صنایع شیمیایی و پتروشیمی،صنعتی ، آزمایشگاهی دارویی و غذایی و همچنین نظارت بر صنایع با زمینه‌های­ مختلف فعالیت­، توجه و تمرکز بر روی مزایای استراتژیکی و رقابتی موجود و استفاده حداکثری از منابع داخلی کشور که مطابق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ایران می‌باشد؛ از اصول استراتژیک شرکت کیمیاگسترتنها است. 

شرکت کیمیاگستر به عنوان یکی از بهترین شرکت‌­های تجاری (واردات صادرات ) در زمینه صنایع  شیمیایی و پتروشیمیایی از متخصصان حرفه‌­ای تشکیل شده است که خدمات خود را بر اساس آخرین اصول علمی و به منظور ترغیب سرمایه­ گذاران به بهبود بهره­ وری و افزایش سود خالص ارائه می‌دهند.

خدمات مرتبط در راستای واردات و صادرات به صورت حرفه‌ای، معتبر و با بهترین کیفیت که در سطح ملی و بین ­المللی مورد قبول است؛ انجام میپذیرد.

مقصد نهایی ماموریت، خلق ارزش برای همه ذینفعان و توسعه پایدار برای کشورمان ایران است.

چشم انداز شرکت کیمیاگستر تنها :

چشم انداز ما مطرح شدن به عنوان یکی از برترین شرکت هایی است که در حوزه شیمیایی صنعت و امور آزمایشگاهی و ارائه خدمات اشتغال دارند.

همچنین ارتقای سطح کیفی محصولات (قابل رقابت با تولید کنندگان برترجهانی ) ایجاد اشتغال بیشتر برای فرزندان ایران زمین، ارتقای سطح دانش پرسنل و تولید برخی از اقلام وارداتی، بدست آوردن بازارهای داخلی و خارجی می باشد.

 

 

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!
×